herb

Ośrodek Pomocy Społecznej
w Myśliborzu

Szukaj w serwisie

28 lis 2017
Aktualności

Tablica potrzeb

W Ośrodku Pomocy Społecznej w Myśliborzu, znajduje się CZERWONA TABLICA POTRZEB, na której znajdują się informacje od osób bezdomnych z naszej gminy potrzebujących konkretnej pomocy.

Jeżeli posiadacie Państwo rzeczy zdatne do użytku i chcielibyście Państwo wspomóc osoby potrzebujące (BEZDOMNE), podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Myśliborzu zapraszamy do zapoznania się z tablicą potrzeb naszych klientów i przekazywania darów do naszego Ośrodka.

Zwracamy uwagę, że wszystkie przekazywane rzeczy winny być w pełni zdatne do użytku, czyste i zapakowane.

Pracownicy Socjalni

czytaj więcej

27 lis 2017
Aktualności

Na bezdomnych czekają ciepłe schroniska

Przedstawiciele Ośrodka Pomocy Społecznej w Myśliborzu i funkcjonariusze policji prowadzą działania polegajace na tym, by dotrzeć do osób bezdomnych i poinformować ich o możliwości przeniesienia się do schroniska.

W przypadku osób bezdomnych przebywajacych w pustostanach, osób starszych samotnych, które wymagają wsparcia osób drugich zwracamy sie z prośbą o kontakt:

 • w godzinach 700 - 1500 z pracownikami socjalnymi Ośrodka Pomocy Społecznej w Myśliborzu, ul. 1 Maja 19, tel. 95 747 2143 lub 95 747 5849
 • w pozostałych godzinach z Komendą Powiatową Policji w Myśliborzu, ul. Łużycka 21a, tel. 95 747 7523 lub 95 747 7511. O pomoc można także prosić pod ogólopolskim numerem telefonu 112.

czytaj więcej

30 sie 2017
Aktualności

Zachodniopomorska Karta Rodziny i Zachodniopomorska Karta Seniora już dostępna w Myśliborzu

26 maja 2017 roku Gmina Myślibórz podpisała Porozumienie Partnerskie z Województwem Zachodniopomorskim reprezentowanym przez członków Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego – panią Anną Mieczkowską i panem Ryszardem Mićko, dotyczące podjęcia współdziałania, którego celem jest realizacja dwóch zadań wynikających z programu Zachodniopomorska Karta Rodziny i Zachodniopomorska Karta Seniora. Informujemy, że Wniosek o wydanie Zachodniopomorskiej Karty Seniora dostępny jest w Biurze Obsługi Interesanta w UMiG w Myśliborzu. Wypełnione wnioski będzie można składać od 1 lipca br.
 

czytaj więcej

25 sie 2017
Aktualności

Stypendium szkolne 2017/2018

Od dnia 1 do 15 września 2017r. Ośrodek Pomocy Społecznej przyjmuje wnioski na stypendia szkolne dla uczniów, w przypadku słuchaczy kolegiów pracowników służb społecznych wnioski są przyjmowane do dnia 15 października 2017r.
 

czytaj więcej

10 lip 2017
Aktualności

Wnioski na okres 2017/2018

Ośrodek Pomocy Społecznej w Myśliborzu informuje, że od dnia 1 sierpnia 2017 r.  można składać wnioski na:

 

- zasiłek rodzinny,

- świadczenie wychowawcze (500+),

- fundusz alimentacyjny,

- specjalny zasiłek opiekuńczy.

 

Wnioski można składać także za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz przez internet.

E-wniosek o świadczenia będzie można złożyć za pomocą portalu empatia.mpips.gov.pl, PUE ZUS, ePUAP oraz bankowości elektronicznej.

 

Wnioski złożone przed dniem 01.08.2017 r. (decyduje data stempla) zostaną pozostawione bez rozpatrzenia

czytaj więcej

 • BIP
 • Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
 • Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej
 • Urząd Wojewódzki
 • OPS
 • Niebieska Linia
 • Gmina Miasto Myślibórz
 • Powiatowy Urząd Pracy
 • Powiatowe Centrum Pomocy rodzinie
 • ŚDS Myślibórz